ÜST REKLAM

logo

reklam
12 Haziran 2017

ZÜBEYDE HANIMDA YILSONU PROGRAMI

 

 

Zübeyde Hanım Ortaokulu yılsonu kapanış törenini Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Galioğlu, okul müdürü, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Kapanış töreninde Okul Müdürü Emin Sat yaptığı konuşmada öğrencilerin başarısına büyük önem verildiğini, kaliteyi arttırmak adına yaz kurslarına önem verilmesini öğrencilerin başarısının artmasının akedemik başarının yanında öğrencilerin sosyal ve kültürel alanlarda da gösterilecek çabayla desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

Sat, konuşmasının devamında, 2016/2017 eğitim öğretim yılının başarılı geçtiğini, okulun 1.si olan Ranya Güzey, 2.si Ozan Ezer 3.sü Ceren Şahutoğlu’nu ve bu öğrencileri çeyrek altın verilerek ödüllendirildiğini belirtti.

Okulda düzenlenen kitap okuma yarışmasında  1.2.3. Olan öğrencilere  Bireyş Oğlu Super Store Sahibi Görkem Bireyşoğlu tarafından 150 tl-100 tl-75 tl’lik hediye çekleri toplam  6 öğrenciye verildi. Yarışmaya katılan 70 öğrenciye satranç  seti verildi. Sportif faaliyetlerde futbol turnuvası ve yakan top turnuvasında   1.2.3 .olan takımlara  madalyaları takdim edildi.

Haber-Foto: Ali Doğru

 

 

Share
676 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?