Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri AİLELERLE BULUŞUYOR « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri AİLELERLE BULUŞUYOR

Bu haber 08 Mart 2022 - 17:22 'de eklendi ve 363 kez görüntülendi.

İlçemizde faaliyet gösteren Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü öğretmen ve öğrencileri Ailelerle Buluşuyor Projesi kapsamında vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyorlar. Gerçekleştirdikleri etkinliklere bir yenisini daha ekleyen öğrenciler ve öğretmenler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İlçemizde çalışan kadınların günü kutlayarak çiçek hediye ettiler.

Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri gerçekleştirdikleri etkinliğin ardından duygu ve düşüncelerini gazetemizle paylaştılar.

Konu üzerine yaptıkları açıklamada; “Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi olarak Öğrenciler Ailelerle Buluşuyor projesine imzamızı attık. Okulumuzun Yiyecek İçecek Hizmetleri, Güzellik Hizmetleri, Bilişim Teknolojileri, Çocuk Gelişimi Bölümü de geçtiğimiz haftalarda ayrı ayrı etkinlikler yaptılar. Demokrasi ve insan hakları kulübü öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte böyle özel bir günü ölümsüzleştirmek istedik. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle emekçi kadınlara ufak hediye ve çiçek verdik.

Kadınlar, bir anne, bir eş ve hayatın bütün alanlarında etkin birey olarak saygın bir yerdedir. Gelecek nesilleri yetiştirme konusunda gösterdikleri fedakârlık, annelik duygusu ve ailesini ayakta tutma çabası her türlü takdirin üzerindedir. Bu anlamda 8 Mart tarihi kadının sosyal, kültürel, siyasi ve eğitim hayatı için çok önemli bir tarihtir. Kadınlarımıza ne kadar güzel fırsatlar sunabilirsek, toplum olarak o oranda güçleneceğiz. Biz Zübeyde Hanım Meslekli ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak kadınların her zaman yanında olduğumuzu belirtir bütün kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Gününü kutlarız.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı