ÜST REKLAM

logo

reklam

ZEYTİN DALI ASKERLERİNDEN, HBB’YE TEŞEKKÜR

Türkiye Cumhuriyeti devleti sınırlarını içten ve dıştan gelecek tehlikelere karşı her şarta korumaya ant içen Mehmetçik Suriye’de yuvanalan ve Türkiye’yi tehdit eden terör örgütlerinin inlerini yıkmayı sürdürüyor.

Gerçekleştirilen operasyonlarda şahadet şerbetini içen askerler, silah arkadaşlarının isimleri başta olmak üzere devlet büyükleri, Mehmetçiğe şefkat eli uzatan herkes için teşekkürlerini terör örgütlerini yok etmek amacıyla atılan bombaların üzerlerine yazdıkları isimler ile ediyorlar.

Zeytin Dalı Operasyonunda hayatını kaybeden Silah Arkadaşları ve sınır hattına adım attıkları ilk anlarda evdeki sıcak yemeğini aşını paylaşan Yörük Anayı unutmayan Mehmetçik son teşekkürünü de Hatay Büyükşehir Belediyesine yaptı.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında terör odaklarını yok etmek için ateşlenen silahın üzerine “Hatay Büyükşehir Belediyesi teşekkürler. Afrin Zeytindalı” yazılı fotoğrafı paylaşarak “Afrin Harekâtı’ndaki Mehmetçiklerimize selam olsun. Allah sizleri korusun” dedi.

Haber Merkezi

Share
395 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?