ZEHRA KARA'YA HÜZÜNLÜ VEDA... - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

ZEHRA KARA’YA HÜZÜNLÜ VEDA…

Bu haber 25 Haziran 2020 - 14:31 'de eklendi ve 2.202 kez görüntülendi.

İlçemiz tanınmış ailelerinden Kara (Karaali) ailesinden (Merhum) İsmail Kara’nın kızı, iş insanı ÖZCAN KARA’NIN KARDEŞİ ZEHRA KARA, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Efendi kişiliği ile çevresinde sevilen ve sayılan bir insan olarak bilinen Zehra Kara’nin zamansız ölümü üzüntü yarattı. Cenazesi Atatürk mahallesindeki evinden alınarak, Yenimahalle Asri Mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze törenine ailesi sevenleri, Samandağ belediye başkan vekili Mahmut Rıdvanoğulları, Sanayi ve Ticaret eski bakanı Fuat Çay, Esnaf odası Refik Gümüşoğlu, Samandağ Çevre Koruma Derneği başkanı Mişel Atik, Ayhan Kara Vakfı başkanı Ayhan Kara, DSP Samandağ ilçe başkanı Haydar Süslü,  Türkiye İşçi Partisi(TİP) Samandağ İlçe Başkanı Önder Tam, Meclis üyeleri, muhtarlar, iş insanları
İnsanları ve çok sayıda kişi katıldı.
Merhum Kara cenaze namazı Ebul Futuf Cami’de kılındı.  Zehra Kara cenaze namazı sonrası Yeni Mahalle Asri Mezarlığında defnedildi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak merhum Zehra Kara’ya Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı