“ZAMANINIZI SEVDİKLERİNİZE, TEMİZLİĞİ BİZE BIRAKIN” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“ZAMANINIZI SEVDİKLERİNİZE, TEMİZLİĞİ BİZE BIRAKIN”

Bu haber 07 Haziran 2022 - 12:15 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

  İlçemizde geniş bir ağ alanında hizmet veren Rüzgar Temizlik, size temiz konforlu ortamın garantisini veriyor. Rüzgar Temizlik Ekibi, özellikle çalışan kadınların kangrenleşmiş sorunu haline gelen ev temizliği üzerine güçlü kadrosuyla temizliğin birçok alanına hükmediyor. ‘Ne zaman isterseniz yaşam alanınızda sağlıklı, hijyenik bir ortama kavuşmanızın garantisini veriyoruz’ diyen yetkilikler bünyesinde birlikte çalıştığı kadroda kadınları da istihdam etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Rüzgar Temizlikte, araç yıkama esnasında alıştığınız erkek görüntüsü yerine kadınlarla da karşılaşabilirsiniz. Çalışma alanları hakkında gazetemize konuşan Yetkililer, “evinizle birlikte işyerlerinizi de güvenle teslim edebileceğiniz uzman kadromuz, güler yüzlü ekibimizle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Samandağ ve Hatay’da tanınmış birçok konutların temizliğini üstlenmiş olarak müşterilerimizin memnuniyeti, hizmet anlayışımızın birinci önceliğidir. “Temizliği bize bırakın, sevdiklerinize zaman ayırın” sloganıyla hareket eden firmamız birçok alanda hizmet vermektedir. Ev, ofis, işyeri, fabrika, okul, merdiven temizliği, bahçe temizliği, hastane temizliğinden, inşaat temizliğine kadar yaşamın olduğu her alanda biz varız. Hem ekonomik hem hijyenik güvene dayalı hizmet anlayışımızla size çok yakınız. Müşterilerimize kendilerine ayıracakları mutlu bir vakit için, temizlik sorumluluğunu tamamen biz üstleniyoruz. İş yerinizde veya evinizde bir değişiklik ya da ferah bir ortama ihtiyaç duyarsanız RÜZGAR tam size göre bir adres. Siz kendinize eğlenmek için program yapın temizlik işini profesyonel ekibimize bırakın” dediler.

“İnsanın çevresinin görünümü iç dünyasını yansıtır” diyen Rüzgar Yetkilileri, “psikolojik açıdan hem huzurlu hem de mutlu olmak için, mümkün olduğu kadar düzenli ve temiz olmak şarttır. Bizim kadromuzla size huzur bulacağınız bir mekan yaratmak, birinci prensibimizdir. Temizlik hizmeti esnasında, temizlenen yerin türüne ve dokusuna göre çalışma yapıyoruz. A’da Z’ye köşe bucak en ince ayrıntısına kadar gözden geçirip memnun kalacağınız bir çalışma uyguluyoruz. Amacımız sadece temizlemek değil % 100 hijyenik ortam sağlamaktır. Anlaşmaya bağlı olarak dilerseniz kendi ürünlerinizle, dilerseniz sağlığınıza zarar vermeyen özenle seçilmiş temizlik ürünlerimiz ile temizlik sonrası aynı gün rahat etmenize olanak sağlamaktayız.

Özellikle en çok vakit geçirdiğiniz iş yerlerinizin ortak kullanım alanlarının yeteri kadar temizlik uygulanmıyor ise, başta solunum ve temas yoluyla bakteriler hızla yayılır. Ve birçok bulaşıcı hastalığa yol açılır. Sağlık açısından gerekli dezenfekte yapılması gerekir. Bu sebeple temizlik uzmanlarının önerisi belirli arlıklarda ( ayda bir, onbeş günde bir, hafta da bir veya hafta da iki defa ) temizlik yapılması yönündedir.

Biz, size rahat ve huzurlu bir ortam yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstermekteyiz. Bütün mekanlarınızda yerden tavana kadar bütün ayrıntılara kadar temizlik garantisi ile profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla %100 netice ile köklü temizlik anlayışımızla karşınızdayız. Kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Bizimle çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan (0531 4472 42 96 ve internet İnstegram: ruzgar_oto_kuafor adresmizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz” dediler.

İşletme yetkilileri, “Yorgan – Battaniye – Halı Yıkamadan, İnşaat Sonrası Temizliğe, Boş – Dolu Daire Temizliğinden Site Apartman Yöneticiliğine, Günlük Çöp Alımından, Araçlarınızda Pasta Cila- Araçlarda Detaylı Temizlik ve Motor Korumaya kadar bir çok alanda hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz” dediler.

Haber – Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı