ZABITALARA, MEVZUAT EĞİTİMİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

ZABITALARA, MEVZUAT EĞİTİMİ

Bu haber 28 Haziran 2022 - 10:49 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün eğitim talebi üzerine Çukurova Belediyeler Birliği tarafından Başkontrolör Nihat Yıldız zabıtalara “Belediye Zabıta Mevzuatı” eğitimini verdi. 

Geçtiğimiz hafta Cuma günü  Samandağ Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşen eğitimde Başkontrolör Nihat Yıldız, “Belediye Zabıta Mevzuatı” ile ilgili bilgi verdi.

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürü Önder Şimşek, Samandağ Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen eğitim ile ilgili yaptığı açıklamada; “ Başta bize bu imkanı sunan Belediye Başkanımız Sn. Av. Refik Eryılmaz olmak üzere bu eğitimin gerçekleşmesinde katkı sunan Çukurova Belediyeler Birliği ve Başkontrolümüz Nihat Yıldız’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Kent yaşamında önemli bir noktada bulunan Zabıta biriminin gelişen ve değişen mevzuata ayak uydurabilmesi için, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verilebilmesi açısından bu eğitim son derece önemliydi.

Başta Büyükşehir Belediyesi’nden gelen misafirlerimiz olmak üzere olmak üzere bütün ilçe belediyelerinden, belediyemize gelerek eğitim alan mesai arkadaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Rizan Sağaltıcı