ÜST REKLAM

logo

reklam

YÜZME İL BİRİNCİSİNDEN, MEB MÜDÜRÜNE ZİYARET

 

Samandağ Kuşalanı Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Eray Gedioğlu yüzme il birinciliği müsabakalarında 100 metre kurbağalamada Hatay birincisi oldu.

Gençlik spor İl müdürlüğünce okul sporları çerçevesinde İskenderun Kapalı yüzme havuzunda 13 Ocak’ta düzenlenen liseler arası Hatay yüzme şampiyonasına ilçemizden katılan tek sporcu Gedioğlu kendinden büyük rakiplerini geride bırakarak Hatay Şmpiyonu oldu. Hatay şampiyonu

Eray Gedioğlu, Kuşalanı Anadolu Lisesi müdürü Zekeriya Ray, Rehber Öğretmen Zafer Özcan Oflazoğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür Aşık İlçe Milli Eğitim Müdürü Hilmi Kapo tarafından kabul edildi.

Kapo, Hatay şampiyonu Gedioğlu’nu tebrik ederek ödüllendirdi.

Kapo, “öğrencimiz Eray Gedioğlu’nun başarısının yanı sıra mütevazi ve beyefendi duruşuyla bir örnek teşkil etmektedir. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Okul müdürü Zekeriya Ray “ İki yıldır eğitim ve öğretime açık olan okulumuzda 9. ve 10. sınıflar vardır. Öğrencimiz şampiyonada kendisinden yaşça büyük rakipleriyle yarışarak il birincisi olmuştur. Kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Haber-foto:Nazlı hüzmeli

Share
711 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?