YÜKSELİŞ’TE DOLU DOLU VELİ BİLGİLENDİRME - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

YÜKSELİŞ’TE DOLU DOLU VELİ BİLGİLENDİRME

Bu haber 09 Ekim 2019 - 15:04 'de eklendi ve 633 kez görüntülendi.

Yükseliş Koleji, 3 önemli konu ile alakalı veli toplantısı düzenledi. Giriş çıkış kart sistemi, Robotik kodlama, anne baba ergen iletişimi konuları hakkında velilere bilgi veren Yükseliş Koleji Yöneticileri, 2019/2020 Eğitim – Öğretim yılı veli toplantısını yoğun bir katılımla Yükseliş Koleji toplantı salonunda gerçekleştirdi.

Okul Genel Müdürü Necdet Miçooğulları okulun genel durumunu, kart sistemini, eğitim ve öğretim hakkında verdiği bilgide, “başarılı ve özverili geniş ve deneyimli öğretmen kadrosuyla Eğitim – Öğretime başlamış bulunuyoruz. Okulumuzun fiziki ortamı, olimpik spor salonu, fen laboratuarı, zengin kütüphanesi, görsel sanatlar atölyesi, müzik sınıfıyla, analitik düşünme sağlayacak robotik kodlamasıyla öğrencilerimizi akademik alanda geliştirilmelerini sağlamaktadır. Kart sistemi okula sabah giriş ve akşam çıkışta olmak suretiyle velilere mesaj göndermekte ve 9 Eylül okul açılışından bugüne devamsızlık hemen hemen yok denecek kadar azdır. Güven ve hijyen bir ortamda öğrenciler verimli eğitim almakta tertemiz ve ferah bir yemekhanede kart sistemiyle yemeklerini yemekte, öğle arası kapalı spor salonunda her türlü sportif etkinlikler yapma fırsatı buluyorlar” dedi.

Toplantıda ayrıca robotik kodlama ile ilgili bilgiyi ders öğretmeni Ahmet Rencüzoğullu verdi. Daha sonra Yükseliş Koleji Rehber Öğretmeni Narin Yılmaz Anne – Baba – Ergen iletişimi hakkında sunum yaptı.

Toplantı salonunda Okul genel Müdürü Necdet Miçooğulları duyarlılıklarından dolayı velilere ve toplantıya katılım sağlayan kuruculara teşekkür etti.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı