YÜKSELİŞ KOLEJİ VELİLERLE BULUŞTU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

YÜKSELİŞ KOLEJİ VELİLERLE BULUŞTU

Bu haber 11 Aralık 2019 - 8:17 'de eklendi ve 208 kez görüntülendi.

Samandağ Yükseliş Koleji öğrenci velileri ile bir araya geldi. Okulun konferans salonunda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Genel Müdür Necdet Miçooğulları yaptı.

Miçooğulları konuşmasında okulumuzun genel düzen, disiplin ve işleyişine vurgu yapıldı. Okula giriş çıkış saatleri, kılık kıyafet, devamsızlık ve gerekli durumlarda öğrenciyi bizzat velinin okuldan alması konularına değindi. Konuşmanın devamında velilerimize gece eğitimi ve nöbetçi kütüphane uygulamasına geçileceğinin de müjdesi verilmiştir. Konuşma bitiminde velilere memnuniyet anketi dağıtılıp anketler hep birlikte sonuçlandırılmıştır. Toplantının devamında Psikolojik Danışman Ve Rehber Öğretmenimiz Sayın Narin Yılmaz velilerimize K12 otomasyon sistemini tanıtmış ve diledikleri zaman çocuklarının okuldaki her türlü bilgisine ulaşabileceklerini vurguladı. Toplantıda ayrıca Okul Aile Birliği Üyeleri de seçildi. Seçilen isimler Yeliz Eryılmaz, Dilek Eryılmaz, Tülay Beyazıt, Gülhan Uydur, Serap Gümüş, Gülay Sağlam, Nursel Sağlam, Seyda Yıldız oldu. Toplantının bitiminde veliler tüm branş öğretmenleriyle birebir görüşmeler yaptılar.

Toplantımıza katılma duyarlılığı gösteren tüm velilerimize Samandağ Yükseliş Koleji olarak teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Gerçekleştirilen toplantıya Yükseliş Koleji Genel Müdürü Necdet Miçooğulları, Müdür Yardımcısı Erhan Miçooğulları Kuruculardan Barış Beyazıt, Erdal Uydur, Samet Eryılmaz, Samandağ Yükseliş Koleji öğretmenleri ve tüm velilerimiz katılım gösterdiler.

afdah.info

voir films