ÜST REKLAM

logo

reklam

YÜKSELİŞ KOLEJİ SPORDA DA FARKINI ORTAYA KOYDU

Atatürk’ün, “Ben sporcunun zeki, çevik ve iyi ahlaklısını severim.” Sözlerinden ilham alan Özel Samandağ Yükseliş Koleji sporda da farkını ortaya koydu. Okul öğrencileri arasında salon futbolu düzenleyen Özel Samandağ Yükseliş Koleji  kurucuları Erhan Miçooğulları, Samet Eryılmaz ve Özel Samandağ Yükseliş Koleji Genel Müdürü Ahmet İhsan Semiz gerçekleşen futbol maçından önce Samandağ’ın yetiştirdiği değerli sporculara plaket verdi.

 

Konu üzerine Özel Samandağ Yükseliş Koleji adına Genel Müdürü Ahmet İhsan Semiz bir açıklamada bulundu.

Semiz açıklamasında; “Değerli konuklar, değerli basın mensupları, spora gönül vermiş insanlar, kurucularım, öğretmen arkadaşlarım, sevgili öğrenciler;

Okulumuz öğrencileri arasında düzenlenen salon futbolu finaline, Samandağ’ımızın yetiştirdiği değerli sporculara plaket verme ve kupa törenine hoş geldiniz.

Bizler, Samandağ Yükseliş Koleji Kolejleri olarak, ülkemiz adına yararlı, özgüveni yüksek, vatanını, bayrağını, ulusunu seven, Türkiye’mizin aydınlık geleceği için sağlam karakterli, hem akademik alanda hem sosyal ve sportif alanlarda çok başarılı Atatürk gençliği yetiştirmeyi kendimize amaç edinmiş bir kurumuz. Bütün bu ideallerimizin yanında yalnızca sporcularımızı değil tüm öğrencilerimizi Büyük Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki, çevik ve iyi ahlaklısını severim.” Dediği gibi yetiştirme çabası içerisindeyiz ve bu kutsal görevi en iyi şekilde yapacağımıza gönülden inanıyoruz.

Bugün bizleri yalnız bırakmayan siz değerli spor mensuplarına, değerli konuklarımıza, basının güzide temsilcilerine ve bu turnuvayı hazırlayan değerli öğretmenim Yılmaz Özbek’e teşekkür ediyor, oyuncularıma başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?