YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE TAM NOT « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

YÜKSELİŞ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNE TAM NOT

Bu haber 22 Mart 2022 - 15:55 'de eklendi ve 660 kez görüntülendi.

Samandağ Yükseliş Koleji geçtiğimiz hafta perşembe günü Cumhuriyet İlkokulu 3/A sınıfı öğrencilerinin “Tutumsuz Çocuk” adlı tiyatro gösterisine ev sahipliği yaptı.

Sınıf Öğretmeni Zuhal Oruç’un yönetimindeki tiyatro gösterisi Yükseliş Kolejinin Tiyatro Gösteri Salonu’nda sahne aldı.

Tiyatro gösterisi büyük bir ilgiyle izlenip öğrenciler tarafından tam puan aldı.

Konu üzerine konuşan Sınıf Öğretmeni Zuhal Oruç “ Çocuklara özgüven kazandırma ve iletişim becerilerini artırma amacıyla böyle bir tiyatro çalışmasını öğrencilerimle hazırladım. Ancak hazırlamış olduğumuz bu güzel tiyatro gösterisini amacına tam ulaştırabilmek için bir tiyatro sahnesine ihtiyacımız vardı. Yükseliş Kolejinin değerli yönetici ve öğretmenlerinin Yükseliş Kolejinin bu imkanlarını bize sunmasıyla amacımıza tam ulaşmış olduk. Onların bu değerli misafirperverliklerinden ve en güzel şekilde ağırlamalarından ötürü kendilerine teşekkürlerimi sunarım.” sözleriyle duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Yükseliş Koleji Genel Müdürü Necdet Miçooğulları ise “ Cumhuriyet İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri ile Sınıf Öğretmenleri Zuhal Oruç’u en güzel şekilde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Hazırlamış oldukları tiyatro gösterisi gerçekten büyük tiyatrocuları kıskandıracak boyuttaydı. Biz Yükseliş Koleji olarak her zaman eğitimin, sanatın ve sanatçının yanındayız. Devlet okulundaki tüm öğretmen ve öğrencilere bu anlamda kapımız her zaman açıktır. Onları burada misafir etmek bizler için birer mutluluk kaynağıdır. Bu vesileyle bize bu güzel gösteriyi sunan başta çok başarılı Zuhal Oruç hocamıza ve onun küçük yeteneklilerine teşekkür ederim. “ diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı