ÜST REKLAM

logo

reklam
26 Aralık 2016

YOL SORUNU DENİLİNCE AKLIMIZA GELEN TEK YER; SAMANDAĞ

img_9847

Yol sorunu çilesi bitmeyen ilçemizde ne kadar yolları yapıyoruz reklamı verilse de ara sokaklar Samandağ’ın üvey evladımı Atatürk Mahallesi 71ci sokak olan mahallenin her yanı çamur içinde olması mahalle sakinlerini çileden çıkardı.

Birçok ara sokak bu halde olmasına rağmen Samandağ Belediyesi ne zaman harekete geçmeyi düşüyor. Mahalle sakinlerinden Nadire Görür; ‘Çocuklarımız okula giderken her yanı su ve çamur şekilde gidiyor, Bir çok kez şikayete bulunmamıza rağmen hiçbir sonuç alamadık’ dedi.

Görür; Belediyenin yolları yapacağız demelerine rağmen sadece yapmadılar, bizler bu konuda şikayetçiyiz gerekenin bir an önce yapılmasını istiyoruz denilerek sözüne son verdi. Bizler de soruyoruz Belediyenin ne zaman ara sokakları ciddiye alacak, Her zaman görünen yerleri yapıp görünmeyen yerleri sırf görünmediği için mi yapmıyorlar yoksa reklam yapacak yerlerin önemli mi olması. Belediyenin bir an önce şikayeti dikkate alıp yolları yapması gerekli ara sokaklar üvey evlat değil mahalle sakinleri belediye dikkate alıp bu yolları bir an önce yapmalı.

 

Share
641 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?