ÜST REKLAM

logo

reklam
07 Ocak 2017

YOK YOK’UN TALİHLİSİ DOBRİÇ

dobric-yok-yok

YOK YOK’UN TALİHLİSİ DOBRİÇ

Yok Yok Market’in Eylül ayında başlayan ve “Her 100 TL alışverişe bir araba bileti’’ kampanyasının talihli numarası, 6288 oldu.

Her yıl Milli Piyango idaresinin yaptığı çekilişin son dört rakamına göre düzenlenen çekilişte, 6288 nolu bileti alarak arabayı kazanan Mehmet Dobriç, dün kazandığı aracı almanın mutluluğunu yaşadı.

İkramiyesini teslim alırken Yok Yok Kırtasiye işletmecisi Oktay Bireyşoğlu’na teşekkür eden Dobriç;  “Yıllardır alışverişimizi güvenle ve uygun fiyatla yaptığımız Yok Yok kırtasiyeye bu güzel otomobil için çok teşekkür ederim. Yok yok’tan alışveriş yapan her anlamda kazanır’’ ifadelerini kullandı.

Yok yok kırtasiye işletmecisi  Oktay Bireyşoğlu ise aracı teslim teslim töreninde şöyle konuştu; ”Samandağ’dan kazandığımızı Samandağ’ımızla paylaşıyoruz düşüncesiyle 7 yıldır müşterimize iyi ve güvenilir malzemeleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak için çaba sarfediyoruz. Bizi Samandağ’ın en güçlü kırtasiyesi yapan Samandağ halkına teşekkürü bir borç biliyoruz. Sosyal sorumluluk anlayışımızla okullarımıza ve öğrencilerimize elimizden gelen her türlü katkıyı vermeye çalışıyoruz. Şu ana kadar Samandağ’ımıza 3 anasınıfı kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çekiliş sonucu otomobili almaya hak kazanan Mehmet Dobriç’in de otomobilini güle güle kullanmasını diliyorum. Kampanyamıza yoğun ilgisinden dolayı tüm halkımıza teşekkür ederim’’

 

 

Share
817 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?