YOĞUN SİS, DEREYE UÇURDU - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

YOĞUN SİS, DEREYE UÇURDU

Bu haber 24 Aralık 2018 - 9:01 'de eklendi ve 164 kez görüntülendi.

Bu günlerde Yoğun Sis Samandağ Karaçay Mahallesinden başlayıp İskenderun’a kadar yollarda oluşan yoğun sis trafiği olumsuz etkilediği gibi hayatı da olumsuz etkiliyor. Antakya’da etkili olan yoğun sis nedeniyle, bir otomobil dereye uçtu.

Gece Etkili Olan Sis Sürücülere Zor Anlar Yaşattı

Hatay’da, gece saatlerinde etkili olan sis sürücülere zor anlar yaşattı. Polisler birçok noktada önlem alırken, Antakya- Samandağ Karayolunda görüş mesafesi 20 metrenin altına düştü.

Hatay’ın Antakya ve Defne ilçelerinde gece saatlerinde etkili olan, sürücülere zor anlar yaşattı. Antakya-Samandağ Karayolunda görüş mesafesinin 20 metrenin altına düşmesiyle polisler yolda önlem alırken sürücüler de dörtlülerini yakarak ilerledi.

Gece boyunca etkili olacak olan sisin sabah saatlerinde yerini güneşli havaya bırakması bekleniyor.

Işıklandırmanın yetersiz olduğu yolda, yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi 5 metrenin altına düştü. Görüş mesafesi azalan sürücü, otomobiliyle dereye uçtu. Sürücünün akıbeti bilinmezken, yoğun sis nedeniyle vinç ve çekici gelemeyince otomobil derede kaldı.

Sis Uçuş Seferlerini Durdurdu

Hatay’da gece saatlerinden itibaren devam eden sis, hayatı olumsuz etkiliyor. Dün gece saatlerinde Yayladağı ve Samandağ ilçelerinde başlayan sis, Antakya ve Defne ilçelerinde de etkisini arttırdı. Sis nedeniyle görüş mesafesi zaman zaman 20 metreye kadar düştü.

Diğer yandan, İstanbul ve Ankara’dan Hatay’a yapılan uçak sabah seferleri iptal edilirken, öğlen uçaklarının da rötar yaptığı öğrenildi.

Haber: Ali Doğru – Foto: Haber Merkezi