Yılmaz Doğan’dan Sporseverlere Çağrı; BU MAÇ KAÇMAZ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Yılmaz Doğan’dan Sporseverlere Çağrı; BU MAÇ KAÇMAZ

Bu haber 30 Mart 2022 - 10:22 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.

Samandağ Gençlerbirliği 1985 yılında kurulduğunda formasını giyen en genç futbolcu olan Yılmaz Doğan (Ressudi) spor severlere çağrı yaparak Çarşamba günü ilçemizde oynanacak olan Gençlerbirliği İSK Yıldızspor maçına spor severleri destek vermeye davet etti.

Konu üzerine çağrıda bulunan Doğan; “özellikle ilçemizde müzik sektöründe faaliyet gösteren düğünlerimizi eğlenceli hale getiren gelin damat salona giriş yaparken şen şakrak olan davulcuları bu maça bekliyoruz. Her müzik gurubu bir davulcuyla destek olacaklarına inanıyorum bekliyorum. İlçemiz adına son yıllarda en önemli maç bu maç. Samandağ galip geldiğinde Gençlerbirliği ilçemizi direk bal ligine çıkaracak ve ilçemizi bütün Türkiye’ye tanıtma fırsatı yakalayacak. Bu kapsamda otellerimiz lokantalarımız da kısaca esnafımıza da yarayacak. Düşünün ki her 15 gün de bir spor kulübü ilçemize taraftarlarıyla gelecek konaklama yemek alışveriş gezme imkanı olacak ve Samandağ’ımız tanıtılacak. Bu maç kaçmaz, lütfen herkesi tribünde bekliyor olacağız. Sen olmazsan bir kişi eksiğiz demektir.” İfadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı