YILMAZ DOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

YILMAZ DOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Bu haber 22 Haziran 2021 - 11:26 'de eklendi ve 1.548 kez görüntülendi.

İlçemizin muhtelif noktalarında çoğu zaman kendisine ulaşılmadan sosyal medyada paylaşılan kirlilik görüntülerine hızla çözüm üreten Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yılmaz Doğan’a vatandaşlar teşekkür etti.

İlçemiz vatandaşları, yeri geldiğinde Mızraklı, Sutaşı, Tekebaşı mahalleleri yanı sıra ilçenin diğer mahallelerinde de kimi zaman vatandaşların ilettiği, kimi zamanda sosyal medyadan gönderilen kirlilik manzaralarına anında müdahale eden Yılmaz Doğan’a teşekkür ederek bir açıklamada bulundular.

Vatandaşlar; “Hepinizin bildiği gibi İlçemizin birçok sorunu var ancak ilçemizde en büyük problemlerimizden biri olan çöp sorununa aradığımız her an iletişime geçebildiğimiz ve soruna anında müdahalede bulunan Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yılmaz Doğan’a çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Siyasi kulvarda ayrı fikirlerde olabiliriz ancak gerçeklerde göz kapatamayız.” İfadelerine yer verdiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı