ÜST REKLAM

logo

reklam

YEŞİLE DEĞER KATAN FESTİVAL SONA ERDİ

İlçemiz Karaçay Mahallesi’nde bu yıl ilki gerçekleşen 1. Karaçay Fidan ve Gençlik Festivali sona erdi. 3 gün boyunca süren Fidan ve Gençlik Festivali coşkulu etkinlikler ve unutulmaz görüntülere ev sahipliği yaptı.

Festivalin 1. Gününde Melek Düzel, Soydan Soydaş ve Grup Abdal sahne aldı. Festivalin 2. Gününde Burçin Kumru ve Emre Sertkaya bütün vatandaşlara eşsiz bir müzik ziyafeti sundu. Festivalin son gününde ise Bölgemizin başarılı gruplarından “Manik Atak” şarkılarını seslendirdi. Son olarak sahneye çıkan Ünlü sanatçı Suavi, Karaçay halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Karaçay Fidan ve Gençlik Festivali’nin son gününde Suavi konserine Hataylılar yoğun ilgi gösterdi.

Festivale, Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, CHP Hatay Milletvekilleri Serkan Topal, Merhmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir,  HDP Adana milletvekili Tülay Hatimoğulları Oruç, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Emrah Nergiz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Duran, Timur Bozoğlan, Tahsin Gümüş, Karaçay jandarma Karakol Komutanı İzzet Ali Altıntaş, CHP İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, CHP Samandağ İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı, Tomruksuyu muhtarı Feray İncir, Hayma DER Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güç ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Haber- Foto: Hasan Dadük

Share
170 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?