"YEŞİL PASAPORT DEĞİL, ADALET İSTİYORUZ" | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

“YEŞİL PASAPORT DEĞİL, ADALET İSTİYORUZ”

Bu haber 24 Haziran 2019 - 9:09 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

“İl İl Gezerek Adalet Nöbeti’ Ne Devam Edeceğiz”

Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez ve çok sayıda avukat, 21 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilen adalet nöbetine katıldı. Başkan Dönmez gerçekleştirdikleri Adalet Nöbeti sırasında “Yeşil Pasaport Değil, Adalet İstiyoruz. Alın Yeşil Pasaportu, Verin Adaleti” dedi.

Hatay Baro Başkanı Dönmez Adalet Nöbeti sırasında yaptığı değerlendirmede İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde İstanbul’da gerçekleştirilen Adalet Nöbeti’ nin anlamlı olduğunu, Baro Başkanlarının ve Baroların İstanbul seçimlerindeki adaletsizliğe dikkat çekmek için bir fırsat olduğunu, Türkiye’deki Adaletsizliklerin sona ermesi için her ay il il gezerek Adalet Nöbeti’ ne devam edeceklerini belirtti. Konuşmasının sonunda,  “Yeşil pasaport değil, Adalet istiyoruz. Alın yeşil pasaportu, verin adaleti” dedi.

İstanbul Çağlayan Adliyesi önünde gerçekleştirilen Adalet Nöbetine Hatay Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, Avukat Hakları Merkezi Başkanı Av. Bedia Öztürk ve 22 Baro Başkanı, Barolara mensup çok sayıda avukat katılım gösterdi.

Haber- Foto: Hasan Dadük

afdah.info

voir films