ÜST REKLAM

logo

reklam

YENİ YILDA GÖREVDEYDİLER

  

2017 yılının son saatlerine ramak kala Atatürk Mahallesi Akdeniz Caddesinde trafik kazası meydana geldi. İki kişinin yaralandığı kazada ölümün yaşanmaması sevindirdi. 500 m iletken telin zarar gördüğü kaza ile ilgili görüştüğümüz Tedaş Şefi Vecih Doğru, kaza sırasında direğin yıkıldığını da belirtti. Vatandaşın kesintiden etkilenmemesi için yılbaşında ekibi ile iş başında olduğunu dile getiren Şef Doğru, 2018 temennilerini de sıraladı.

2017 tarihinde yapılan yatırımların 2018 tarihinde de devam edeceğine dikkat çeken konuşmasında Şef Doğru, “ilçemizde yeni yılda gerçekleşen kaza dışında herhangi bir kesinti yaşanmadı. Biz ekip olarak ilçemizde bir sıkıntı yaşanmaması için mesai yaptık. Anlayacağınız yeni yılı ailemizle değil, iş başında geçirdik” dedi.

Duyarlılığa davet etti…

Şef Doğru, “ilçemiz vatandaşlarından özel ricamız sıkıntı yaşadıklarında 186’yı arayarak çözüm talebinde bulunmaları. Lütfen gerçekten sorun yaşadığınızda arayın. Kimi vatandaşlar ihbarı yanlış yapıyor bu durumda gerçek mağdurlara ulaşmakta sıkıntı yaşıyoruz. İşlerimiz aksıyor. Lütfen adres bildirimini ve sorunu doğru bir dille ifade edin. 186’ya yapılan her kayda mümkün olduğunca hızlı ulaşıyoruz ” dedi.

İlçe Kaymakamına teşekkür…

İlçemizde her geçen gün elektrik sıkıntılarının daha da azaldığına dikkat çeken konuşmasında Şef Doğru, Gözene’ye yapılan indirme istasyonunun ilçeye büyük katkı sağladığına dikkat çekerek, “indirici trafo tamamlandı. İlçemizde 20 gün içinde istasyondan elektrik verilmeye başlanacak. Bu tesisin yapılmasında emeği geçen ilçe kaymakamımız Sayın Dr. Cahit Çelik’e teşekkür ediyorum. İlçemize ilk geldiğinde sıkıntımızı anlattığımız İlçe Kaymakamı sorunun çözümü için son dakikaya kadar emek sarf etmiştir” dedi.

Zam bizim işimiz değil…

2018’in ilk demlerinde yapılan elektrik zamlarını sorduğumuz Şef Doğru, “elektrik zamları bizim işimiz değil. EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) zamları belirliyor. Bu konudan bizlerde muzdaripiz” dedi.

2018 temennileri…

2018’i yeni karşıladığımız bu günlerde ilçe halkının yeni yılını kutlayan Şef Doğru, “2018’in ülkemiz ve vatanımız insanına hayırlı olmasını diliyorum. Başta mesai arkadaşlarım ve tüm dünya halklarına sağlık, mutluluk huzur ve barış diliyorum” dedi.

Haber-Foto: Ümit Sağaltıcı

 

Share
444 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?