YENİ YIL RESTİTALİ Çok Beğenildi - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

YENİ YIL RESTİTALİ Çok Beğenildi

Bu haber 25 Aralık 2018 - 8:50 'de eklendi ve 256 kez görüntülendi.

Samandağ Bale Jimnastik ve Müzik Eğitim Merkezi Yeni Yıl İçin Gösteri Düzenledi

İlçemizde faaliyet gösteren Samandağ Bale Jimnastik ve Müzik Eğitim Merkezi geleneksel olarak kutladıkları yeni yıl resitalini geçtiğimiz hafta sonu pazar günü saat 12’de Samandağ Kültür Merkezi’nde düzenledi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu resital seyirciler tarafından büyük bir keyif ve heyecanla izlendi. Bale Merkezi öğrencilerinin yeteneklerini sergilediği resitalde, öğrencilerin dansları kadar renkli ve birbirinden güzel kostümleri de ilgi çekti.

Resitalde öğrenciler gösterilerini sergilemeden önce Samandağ Bale Jimnastik ve Müzik Merkezi kurucusu Songül Yüce bir konuşma gerçekleştirdi.

Merkez kurucusu Yüce; Her yıl düzenlediğimiz gibi bu yıl da yeni yıl için bir gösteri hazırladık. Öğrencilerimiz birbirinden renkli ve farklı gösterilerle siz değerli velilerin karşısına çıkmak için hazırlandılar. Bu anlamda başarılarından ve emeklerinden ötürü öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Hepinizin bildiği gibi öğrencilerimizi baleden, bağlamaya kadar bütün kurslarda en iyi şekilde eğitmeye ve değil Samandağ’ı Hatay’ı hatta Türkiye’yi temsil edecek bireyler yaratmaya çalışıyoruz. Bu anlamda öğretmenlerimizin verdikleri emeklerden dolayı onlara teşekkür ediyoruz. Gösterimiz başlamadan önce Tüm Dünyada çocukların ölmediği, barışın hâkim olduğu bir dünya diliyorum. Resitalde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eder, nice sağlıklı güzel yıllara” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı