YENİ PARK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

YENİ PARK ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Bu haber 13 Eylül 2019 - 8:58 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

Deniz Mahallesine Müjde

Samandağ Belediyesi tarafından ilçeye yeni parklar kazandırılıyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın talimatları ile Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Deniz Mahallesi’nde ilçeye 1.100 m2 lik yeni park kazandırılıyor.

7’den 70’e bütün vatandaşların kullanabileceği yeni yaşam alanları oluşturma hedefi ile çalışmalarını gerçekleştirilen Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Samandağlı vatandaşların hoşça zaman geçirebilecekleri, yaşlıların oturup dinlenebilecekleri, çocuk oyun grupları ile ailelerin çocukları ile mutlu zaman geçirebilecekleri parklar ilçeye kazandırılıyor.

Deniz Mahallesi’nde yapımı deva eden yeni parkın içinde çocukların güvenle oynayabilecekleri çocuk oyun grubu, çocuk oyun alanı, ve basketbol potası, vatandaşların oturup dinlenebilecekleri banklar ve kamelyalar yerleştirilecek.

Yapımı devam eden park ile ilgili açıklama yapan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz; “  Deniz Mahallesi’nde yapımına başladığımız toplamda 1.100 m2 lik parkımızda Çocuk Oyun Alanı, basketbol potası, kamelya, oturma alanlarıyla mahallelinin rahat bir nefes alırken çocuklarının da güvenle oynayabileceği bir alan kazandırmış olacağız. Engelli vatandaşlarımızın da rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanan parkımızın ağaçlandırma çalışmaları başladı. “ ifadelerine yer verdi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films