Yeni Müdür, Doğan ilçe halkına seslendi; BİR TELEFON KADAR YAKINIZ! - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

Yeni Müdür, Doğan ilçe halkına seslendi; BİR TELEFON KADAR YAKINIZ!

Bu haber 20 Ekim 2020 - 14:23 'de eklendi ve 540 kez görüntülendi.

Samandağ Belediyesi’nin, yeni Temizlik İşleri Müdürü Yılmaz Doğan (Reşşüdi) oldu. Göreve gelir gelmez gazetemiz haber merkezi ile görüşerek yeni görevi hakkında bilgi veren Müdür Doğan, kendisine iletilen her sıkıntıyı ivedilikle çözeceğinin sözünü verdi.

Müdür Doğan’ın göreve gelir gelmez kendisine iletilen sorunlara hızla cevap verdiğini belirten Çiğdede Mahallesi Kızıl Sokak sakinleri, “hafta sonunda Pazar günü Yılmaz Doğan’a ulaştık. Çöp sorunumuz olduğunu söyledik.

Aramamızdan 15 dk sonra çöp kamyonu evimizin önündeydi. Çöpler temizlendi. İlçemizde aslında çöp gördüğümüz yerde yetkililere ulaşsak daha hızlı çözüm üretebiliriz. Biz Müdür Doğan ve Belediye Temizlik İşlerinde görevli personele hafta sonu ve gece mesaisi mefhumu gözetmeden sarf ettikleri emek için teşekkür ediyoruz. Gerçekten temiz bir Samandağ istiyorsak önce kirletmemeyi öğrenmeliyiz” ifadesinde bulundular.


Görüştüğümüz Yeni Müdür Yılmaz Doğan da “kimin evinin önünde bir çöp varsa bize bildirsin. Biz hemen çözüme kavuşturmaya hazırız. Size bir telefon kadar yakınız” diyerek halka çağrıda bulundu.
Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yılmaz Doğan’a yeni görevinde başarılar dileriz.
Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı