ÜST REKLAM

logo

reklam

“YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLSUN”

Deniz Mahallesi Muhtar Adayı Nilgün Oğur, ‘2019 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, bereket, mutluluk getirmesini, dünyanın ortak sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyorum’ dedi.

Deniz Mahallesi Muhtar Adayı Nilgün Oğur, yeni yıla dakikalar saydığımız şu günlerde halkın yeni yılını kutlayan bir mesaj yayınladı.

Deniz Mahallesi Muhtar Adayı Nilgün Oğur, “gücümüze inanarak, karamsarlığa kapılmadan, çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda yorulmadan ilerleyeceğiz. Hizmetlerimiz vatandaş odaklı, temel hedeflerimiz açıklık, şeffaflık ve verimlilik olacaktır.

Mahallemiz açısından önümüzdeki yılda hizmetlerimiz sizlerin desteği ile artarak devam edecek. 2019 yılında İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Mahallemiz vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle yurt içinde ve yurt dışında bulunan tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım” dedi.

Haber – Foto: Ümit Sağaltıcı

 

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?