logo

reklam

YAZAR ÖZKOCA, KİTABINI HGC’YE TANITTI

“Bu Kitap Size Çok Şey Katacak…”

Hataylı yazar Mahmut Özkoca “Mobbingin Cazibeleri” adlı yeni kitabını Hatay Gazeteciler Cemiyetinde gerçekleştirdiği toplantıda tanıttı. HGC Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri gerçekleşen toplantıda hazır bulundu.

Yazar Mahmut Özkoca, kitabını tanıtmaya başlamadan önce “Mobbingin Cazibeleri” kitabında Mobbing yaşamış insanların gerçek öykülerine yer verdiğini ifade etti.

Kitabında Mobbing mağdurlarına işyerinde yapılan psikolojik saldırıları konu ettiğini ifade eden yazar Mahmut Özkoca:” “Bana kimse mobbing yapamaz”,“Ben işime bakarım, mobbinge uğramam”,“Benim arkam sağlam” vb. diyenlerden iseniz kitabı okuyun ve bir daha düşünün…

Aslında farklı şekillerde tacize uğradığınızı, sürekli ve sistematik mobbing yaşadığınızı göreceksiniz. Ama boyun eğen, aşağılanmayı, ezilmeyi, itilip kakılmayı yaşam biçimi haline getirdiyseniz ve işinizi kaybetmemek için üç maymunu oynuyorsanız bu kitaba para vermeyin. Bunun yerine 500 gr et alın ve karnınızı 6 saatliğine doyurun! Sonra her fırsatta “hakkımı yiyorlar” diye feryat etmeye devam edin. Ya da: Alın, okuyun- okutun. Haklarınızı koruyun! Çünkü bu kitap hak yemeyen ve hakkını yedirmeyen insanlar için yazılmıştır.”dedi.

Tanıtım toplantısının sonrasında yazar Mahmut Özkoca imzaladığı “Mobbingin Cazibeleri” isimli kitabını kütüphaneye konulmak üzere Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen’e hediye etti.

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Share
285 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?