YAYA TURİZM’DEN İDMANYURDUSPOR KROS TAKIMINA FORMA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

SİN AİLESİ YASTA

Gündem, Yerel

YAYA TURİZM’DEN İDMANYURDUSPOR KROS TAKIMINA FORMA

Bu haber 26 Ekim 2017 - 9:16 'de eklendi ve 44 kez görüntülendi.

 

İlçemizi Türkiye bölgesel kros liginde başarı ile temsil eden Samandağ İdmanyurduspor’a Yaya Turizm ortaklarından Serkan Gümüş bir takım forma hediye etti.

Geçen sezon ve bu sezon içinde atletizm dalında Türkiye’de yapılan şampiyonalarda ilimizi ve ilçemizi başarı ile temsil ederek kürsüde Samandağ’ın ismini duyuran Samandağ İdmanyurduspora forma hediye eden Serkan Gümüş, imkansızlıklara ve maddi sıkıntılara rağmen başarıyı yakalayan ve örnek olan teknik heyete ve sporculara ve özellikle başkan Fevzi bağdadi’ye teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Kulüp başkanı Fevzi Bağdadi, otuz yıldan beri yönetici olarak İdmanyurdusporu ayakta tutmaya çalıştığını belirterek “Sporcu gençlerimizin geleceği için özveri ile çalışmalara katılımı emek veren ve destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Maalesef kurumlardan destek alamıyoruz, spor malzemesi yönünden eksiğimiz çok. Bütün olumsuzluklara ve diğer takımlarla eşit imkanlarda mücadele etmememize rağmen azimle ve inançla çalışarak Samandağ’ın sesini duyurmaktan ve kürsüye yazdırmaktan büyük bir onur duyuyoruz.” Dedi. Ayrıca İlçe Halk kütüphanesi yöneticimiz İbrahim Kimyongür’ün girişimleri sonucunda sporcularımıza ayakkabı tedarikinde yardımcı olmasından dolayı Teşekkür ediyorum.

Haber: Ali Doğru-Foto: Haber Merkezi

afdah.info

voir films