ÜST REKLAM

logo

reklam
13 Nisan 2017

‘YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN, HAYIR’

 

 

CHP Samandağ Gençlik Kolları, Abdullah Cömert Alanında Referandumda ‘HAYIR’ Standı Açtı. CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan’ında destek verdiği stand, ilçe halkından ilgi gördü. 

Abdullah Cömert alanı girişine kurulan HAYIR standından, yoldan geçen vatandaşlara referandum broşürlerinden dağıtan CHP’li gençleri halk yalnız bırakmadı.

Stantta arkadaşlarıyla birlikte broşür dağıtan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak KİMYONŞAN çalışmalarıyla ilgili kurdukları standın halkı bilinçlendirme konusunda olumlu tepkiler aldığını belirterek 16 Nisan’a kadar standın aynı yerde kurulu kalacağını söyledi.

Vatandaşların kendilerine gösterdikleri yakınlıktan da gayet memnun olduklarını ifade eden Başkan KİMYONŞAN, “burada her gün binlerce kişiye broşür dağıtmayı hedefliyoruz. Referandumda HAYIR çalışmalarımız son güne kadar devam edecek gençler olarak, geleceğimiz için HAYIR’da birleştik.

Yaşanabilir bir TÜRKİYE için, vatanımız için Referandumda HAYIR diyerek bu mücadelenin sesi olmaya kararlıyız’’ şeklinde konuştu.

Haber-Foto:Ali Doğru

 

Share
729 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?