YABANCI HURDACILARI BARINDIRMAYIN! | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

YABANCI HURDACILARI BARINDIRMAYIN!

Bu haber 12 Haziran 2019 - 9:37 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

Yusuf Geri Dönüşüm ve Tehlikesiz Atık Ayrıştırma Tesisi’nden Uyarı!

Samandağ’ında Geri Dönüşüm işiyle uğraşan Yusuf Geri Dönüşüm Tehlikesiz Atık Ayrıştırma Tesisi kurucusu Yusuf Sönmez, son zamanlarda ilçemizde artış gösteren hırsızlık olayları ve dolaşan yabancı hurdacılar ve üzerine gazetemiz haber merkezine açıklamada bulundu.

Konu üzerine yaptığı açıklamada Sönmez; “İlçemizde son zamanlarda hırsızlık olayları arttı. Metal, tarım aletleri vs araç gibi hırsızlık vakalarıyla sık sık karşılaşır olduk. Eşyaları çalınan vatandaşlarımız mağdur durumda. Tesisimize gelip eşyalarının çalındığını ifade ederek yardım istiyorlar. Sonrasında Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikâyette bulunuyorlar. Bu konuyla ilgili olarak benim görüşüm Samandağ’ın da geri dönüşümle uğraşan esnaf arkadaşlarımız var.

Çalınan eşyaların satın alınması imkânsızdır. Geri dönüşüm işi ile uğraşan biri olarak siz vatandaşlarımıza önerim yabancılara hurdacılara eşyalarınızı satmayın. Sattığınız eşyaya ise yüksek fiyat verene aldanmayın, hırsızları barındırmayın.

Kullanmadığınız, gereksiz atıkları tekrar geri dönüşüme kazandırmak, kaçak, yabancı hurdacıları barındırmamak bizim işimiz. Emniyet ve zabıtalar bu konuda fazlasıyla görevine yapmakta. Görevini yerine getirdiği için Zabıta Müdürü Önder Şimşek’e teşekkür ediyorum. Halkımızdan rica ediyorum yabancıları barındırmayın. Bu yazım reklam amaçlı değildir, gerçeklerdir. Hepimiz birlik içinde olalım. Aramıza fitne fesat koyan insanlara fırsat vermeyelim. Biz Bütünüz” dedi.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı

afdah.info

voir films