logo

reklam

YAAL’DEN HÜZÜNLÜ VEDA

Yüksel Acun Anadolu Lisesi 2017 mezunlarını özel bir balo ile yeni hayatlarına uğurladı. Öğrenciler için düzenlenen balo hem duygulandırdı hem de göz kamaştırdı. Öğrenci ve velilerin katıldığı baloda heyecanlı gençler ortama neşe kattı.

Müdür, kırmızı halı serdirdi 

Öğrencilerinin mezun olmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Milli Eğitime bağlı Emektar Müdür Necdet Miçooğulları, öğrencilere hitaben yaptığı konuşma ile duygulandırdı.

Müdür Miçooğulları, “bugün hepimiz için güzel bir gün.  Mesleğimin 40. yılı. 8 yaşında Zübeyde Hanım’dan bu okula dek okuttuğum çocuklarım var. Bu kadar velinin katılacağını tahmin etmiyordum.

Hoş geldiniz Sayın velilerimiz. Ben öğrencilerime söz verdim. Ayaklarınızın altına kırmızı halı serilecek dedim. Sözümü tuttum, inşallah onlar da başarılarıyla bizleri mutlu ederler.

Ayrılık günü geldi bu yüzden velilerimizin yürekleri buruk. Hepinizi çok seviyorum ve devam eden eğitim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

“Temennim öğrencilerimizin bin küsur tl’ye iş aramalarından çok aranan kişi olmalarıdır” diyen Okul Müdürü Miçooğulları, “bunun içinde öğrendiğiniz dalda daha çok çalışarak kendinizi geliştirmelisiniz” diyerek öğrencilere bir de deneyimlerinin tiyolarını verdi.

Tören, diplomaların verilmesi ve keplerin havaya atılmasından sonra hatıra resmi çekilerek sona erdirildi.

Kepler İzmir Marşı ile birlikte havaya atıldı.

Okul Öğretmenleri öğrencilerini etkinlikte yalnız bırakmadı.

Haber: Ümit Sağaltıcı

Foto: Ali Doğru

 

Share
260 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?