WOMEN'S WORLD'E GÖRKEMLİ AÇILIŞ | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

WOMEN’S WORLD’E GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Bu haber 10 Ekim 2017 - 8:16 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

 

İlçemiz Atatürk Mahallesi, Nazım Hikmet Ran Caddesi Cafe İn yanında son derece modern bir şekilde dizyan edilen Women’s World (Kadınlar Dünyası) Güzellik Salonu törenle hizmete açıldı.

Moda uygun Kadına dair her nevi güzellik hizmetlerini veren salonda, kuaför hizmetleri, cilt bakımı ve leke tedavisi, bölgesel zayıflama (kavitasyon) Lenf drenaj, koşu bandı,  masaj, sauna, epilasyon, selülit tedavisi hizmetleri veriliyor.

Geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen açılış törenine, Hatay eski Milletvekili Refik Eryılmaz, Samandağ Belediye Eski Başkanı Ganim Canbolat, Samandağ Berberler Odası Başkanı Hikmet Tunç ve çok sayıda davetli katıldı.

Katılanlara teşekkür eden Tahsin Miçoğulları açılışta yaptığı konuşmada “ Kızım ve ortağının  yeni işyerine yapılan açılışa katılan tüm dostlara ve akrabalara bizi yanız bırakmayan, çiçek gönderen bizzat katılan, telefonla tebrik eden tüm dost ve akrabalara teşekkür ediyorum.

Açılışta konuşan Samandağ Belediye eski başkanı Ganim Canbolat, “bu açılış Samandağ kadının ne kadar çağdaş, aydın olduğunun göstergesidir. Bütün kadınlarımıza saygılar sunuyorum” dedi.

Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarı diledi.

Açılışla ilgili görüşlerini aldığımız salon sahipleri Önem Aslan ve Betül Miçooğulları, “öncelikle bu anlamlı günümüze teşrif ederek açılış törenimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. Böyle güzel ve nezih bir mekanı açmanın onurunu hep beraber yaşıyoruz.

Samandağ halkına deneyimli kadromuzla en iyi ve en kaliteli hizmetleri vermeye çalışacağız.” İfadelerine yer verdiler.

Haber: Ali Doğru

Foto: Haber Merkezi

afdah.info

voir films