Waffle Works Açılış Kurdelasını Kesti SAMANDAĞ’INDA TATLI AÇILIŞ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Waffle Works Açılış Kurdelasını Kesti SAMANDAĞ’INDA TATLI AÇILIŞ

Bu haber 29 Nisan 2022 - 13:23 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

   Waffle Works, İlçemizde gerçekleştirdiği görkemli açılış ile hizmet vermeye başladı. Farklı lezzetleri Samandağ’ına kazandıran Yasemin ve Gökhan Rencüzoğulları çifti PTT civarında ki mekanının açılış kurdelasını kestiler.

Açılışa katılım gösteren misafilere hoş geldin diyerek konuşmasına başlayan işletme sahibi Yasemin Rencizoğulları; “Bu güzel lezzetleri Samandağ’ına kazandırmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Waffle Work aile farklı bölgelerde toplam 11 şubesiyle hizmet vermektedir. Şuanda Belçika’da daiki şube var hizmet veren. Açılışını gerçekleştirdiğimiz Waffle Work işletmemiz bütün İlçe vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca açılışımıza katılım gösteren bütün misafirlerimize de teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verdi.

Waffle Works ailesine başarılar dileyerek Yasemin ve Gökhan Rencüzoğulları çifti işletmelerini hayırlayan Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük; “ Saygıdeğer Samandağlı vatandaşlarımız bugün güzel bir işletmenin güzel bir tesisisn açılışını gerçekleştirmek için beraber burada bulunuyoruz. Samandağ’ımızher şeyin en güzeline, en kalitelisine, en iyisine layıktır. Arkadaşlarımız başka yerlerdeki lezzetleri bizlerle buluşturmak istiyor. Bizde bu güzel duruma aracılık ediyoruz. Samandağ’ımız dediğimiz gibi gerek yemek sektöründe gerek giyim de her sektörde her şeyin en iyisine layık. Bu hizmetlere kavuşması için çaba gösteren bütün esnaflara, iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Bu işletmenin de İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diler bol kazanç sağlamalarını temenni ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Waffle Works işletmesinin İlçemize hayırlı olmasını dileyen Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz; “İlçemizde faaliyete geçen Yasemin Rencüzoğulları’na ait Waffle Works adlı işletmenin açılışını gerçekleştirdik.

Kadın girişimcilerin giderek artmasının ilçe ve ülke ekonomimiz açısından oldukça önemli olduğunu ifade ediyor, bu hususta Waffle Works sahibi Yasemin Rencüzoğulları’na muvaffakiyetler diliyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yasemin ve Gökhan Rencüzoğulları çiftinin görkemli açılış organizasyonunu gerçekleştiren Lora Hatay Organizasyon işletme sahibi Serdal Eryılmaz; “Bizi tercih eden Yasemin ve Gökhan Rencüzoğulları’na teşekkür eder, gerçekleştirdikleri açılışın hayırlı uğurlu olmasını diler bol kazanç getirmesini temenni ederiz.” İfadelerine yer verdi.

Waffle Works’un görkemli açılışına İlçemiz Kaymakamı Murat Kütük, Belediye Başkanımız Refik Eryılmaz, ilçemiz Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, Terziler Odası Başkanı Ali Doğru, Bakallar Odası Başkanı Necdet Aslan,  Ak Parti İlçe Başkanı Semir Özdemir, Kurtderesi Mahalle Muhtarı Mehmet Nural ve çok sayıda misafir katılım gösterdi.

Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak, İlçemize farklı ve güzel lezzetleri kazandıran Yasemin -Gökhan Rencüzoğulları’na başarılar diler gerçekleştirdikleri açılışın hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı