VİVA OTOMOTİV HİZMETE GİRDİ - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Şişlide Gece Hayatı

şişli escort

SON DAKİKA

VİVA OTOMOTİV HİZMETE GİRDİ

Bu haber 29 Aralık 2018 - 9:21 'de eklendi ve 423 kez görüntülendi.

İlçemizde Otomotiv sektörü bünyesine bir yenisi daha eklendi. Viva Otomotiv Oto Alım Satım ve Kiralama, Samandağ Atatürk Mahallesi, Atatürk Caddesi Favvar Mevkii’de görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

Viva Otomotiv’in açılış konuşmasını SATİYAD Başkanı Tahsin Boğday gerçekleştirdi.

SATİYAD Başkanı Boğday açılış konuşmasında; “Sayın Kaymakamım, Sayın Emniyet Müdürüm, Sayın Başkanım, sayın Aday Adaylarımız, Sayın Oda Başkanlarım Sayın Sivil Toplum örgütlerim hanımefendi ve beyefendiler, esnaf arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz. Semir Boğday kardeşim ve İsmail Yuva eniştemize bu yeni işyerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah kazadan beladan korusun yolları açık olsun. dedi.

SATİYAD Başkanı Tahsin Boğday’ın konuşmasının ardından kurdele kesimi gerçekleşti. Başkan Boğday’ın konuşmasının ardından Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, açılan yeni işletme Viva Otomotive başarılar dileyerek bir konuşma gerçekleştirdi. Kaymakam Kütük konuşmasında; “İşletme sahiplerimize bol kazançlar diliyorum. Allah kazadan beladan korusun. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, işletme sahipleri Semir Boğday ve İsmail Yuva’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak bol kazançlar diledi.

Gerçekleşen açılış törenine, Samandağ İlçe Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Samandağ İlçe Emniyet Müdürü Davut Tatlı, CHP Başkan Aday Adayı Nevzat Aslan, İYİ Parti Başkan Aday Adayı Seyran Miçooğulları,  SATİYAD Başkanı Tahsin Boğday ve SATİYAD kurulu üyeleri, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Refik Gümüş, Samandağ Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğulları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Haber – Foto: Aslı Sağaltıcı