VİP WASH İLE ARACINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ IŞIL IŞIL   - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

VİP WASH İLE ARACINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ IŞIL IŞIL  

Bu haber 20 Eylül 2018 - 9:58 'de eklendi ve 287 kez görüntülendi.

İbrahim Haydaroğlu açıkladı; Dünyanın ödül almış CARPRO MAF-RA, EEXTREME  Hatay bayisi olan VİPWASH, plazalara da hizmet vermekte…

Hatay’da otomobil temizliği adına ilkleri yaşatan Vip Wash sahibi İbrahim Haydaroğlu hizmet yeri olan Kavaslı Mahallesi Atatürk Caddesi İskenderun yolu üzeri Sezai Otomotiv yanındaki adresinde bizleri ağırladı. Gazetemiz Kurucusu aynı zamanda Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ümit Dadük Sağaltıcı ile çalışmaları ile ilgili uzun uzun sohbet eden Vip Wash sahibi İbrahim Haydaroğlu, araç seramik kaplama uygulamasında Hatay’da bir numara olduklarının altını çizdi. Haydaroğlu, yaptıkları araç seramik kaplamanın (Eextreme) aracın matlaşmasını engelleyen, değerini koruyan ve özellikle yangın geciktirici 5 yıl garantili bir uygulama olduğuna değindi.

Amirka, İtalya ve Almanya  ödül  almış  markaları  uygulama  bayiliği  üstlenmiş  plaza  güvencesiyle hizmet  sunuyor.

Dünyanın ödül almış CARPRO MAF-RA, EEXTREME  Hatay bayisi olan VİPWASH seramik kaplama gerçekleştiren İbrahim Haydaroğlu, CARPRO  MAF-RA  VİPWASH Seramik Kaplama Paketinde kullanılan seramik kaplama bir kez uygulandıktan sonra 5 yıl süreyle aracınızın boya yüzeyinde kalıcılık gösterir, kimyasallara karşı direnç gösterir. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz.

Aracınız ilk günkü gibi ışıl ışıl parlaklık sağlayacak. Küçük çiziklere karşı koruma, güneş ışınlarına karşı koruma, demir tozu fren tozuna karşı direnç, toz ve kirlerin kolayca temizlenmesi, böcek-zift-kuş pisliğine karşı daha uzun koruma, alev geciktirici ve su kaydırıcı özelliğiyle araçların fiziksel ömrünü uzatacak.

Hataylı hemşerilerimin araçlarına seramik kaplama teknolojisini uygulatmasını tavsiye ediyorum” dedi.

Seramik Kaplama Paketleri ile araçların aşınma, dökülme, renk solması, çatlama ve soyulmaya karşı koruma sağlandığını ifade eden Haydaroğlu, yapmış oldukları seramik uygulamalarını yakından görmek üzere herkesi Kupon Park yanındaki ofislerine beklediklerinin altını çizdi.

Araç Seramiğinde Tek Adres; Vip Wash 

Hatay’ın sevilen ismi İbrahim Haydaroğlu önderliğinde çıktığı yolda büyük beğeni toplayan ve ilgi gören Vip Wash, Hatay’da araç seramik kaplama denildiğinde ilk akla gelen isim olarak kayıtlara geçiyor. Öyle ki her gelen vatandaşın %100 memnuniyet duyduğu Vip Wash Araç Seramik Kaplama adresinde hizmet vermeye devam ediyor. 0530 688 7213 – 0326 221 3003 numaralı hatlarıyla ulaşabileceğiniz Vip Wash, www.vipwashhatay.com adresinden de müşterilerine hizmet veriyor.

Haber-Foto: Hasan Dadük