ÜST REKLAM

logo

reklam
02 Şubat 2017

“VEZİRPARMAĞI” SAMANDAĞ PERDESİNDE

İlçemiz Şark Sineması hem tarih kokan hem de güldüren film Vezir Parmağını beyaz perdede gösterime sunacaktır. Şark Sineması sahibi Latif Kimyonok bu komik ve bir o kadar güzel filmi herkesin izlemesini tavsiye ederken filmin seanslarını öğrenmek için yetkililere bu numaradan 0535 837 33 84 Ulaşılabileceğini dile getirdi.

16426715_1443872608970948_1403433683_n

Vezir Parmağı filminin Mahsun Kırmızıgül’ün diğer filmleri gibi ilgi çekeceğini düşünen Kimyonok,  filmin detaylarını şöyle paylaştı: “3 katıya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar…

019625

Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül üstlenirken filmin yapımcılığı ise Boyut Film’e ait. Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosunun yer aldığı yapımda başrol yine Mahsun Kırmızıgül’e aitken, kendisine Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço ,Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz, Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul Fatoş Seymen,Suna Selen ve Defne Yalnız’dan oluşan oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor” ifadelerini kullandı.

 

Share
751 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?