ÜST REKLAM

logo

reklam
21 Nisan 2017

Vergisini Zamanında Ödeyen Sabit Özkan’a HACIÜMMETOĞLU’NDAN ZİYARET

 

Samandağ Vergi Dairesi müdürlüğü’nün  vergi borcunu zamanında ve tam olarak ödeyen mükelleflere ziyaretleri devam ediyor. Dün ilçemiz Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu beraberinde, Gelirler Uzmanı Yılmaz Eryılmaz’ ile birlikte 1966’dan buna ilçemiz halkına özverili bir şekilde hizmetveren Öz Özkan Süpermarket sahibi Sabit Özkan’ı ziyaret ettiler.

Vergi borcunu zamanında ve tam olarak ödediği için Sabit Özkan’a teşekkür eden Vergi Dairesi müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, verginin Devlet için önemine vurgu yaptı.

Vergi ödemenin askerlik hizmetiyle eş değer bir vatani görev olduğunu belirten Hacıümmetoğlu, “Vergi devletin eğitim, sağlık, yargı gibi temel kamu hizmetlerini gerçekleştirebilmesi için zorunlu bir olgudur. Yani insan için ekmek, su neyse Devlet için de vergi aynı anlamı taşır”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öz Özkan Süpermarket sahibi Sabit Özkan, ilçemizde oğulları ile birlikte dayanışma içinde halka hizmet ettiklerini, güler yüz ile müşteriyi karşılamayı kendilerine görev edindiklerini belirtti.

Vergi haftasını kutlayarak, ziyaretleri için Vergi Dairesi Müdürü Hacıümmetoğlu ve Gelirler Uzmanı Eryılmaz’a teşekkür etti. Sohbet sırasında kendilerine destek olan ilçe halkına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Haber Foto:Ümit Sağaltıcı

 

 

Share
823 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?