ÜST REKLAM

logo

reklam
19 Nisan 2017

VERGİ REKORTMENİ HİLENOĞLU’NA ZİYARET

1 ve 25 Nisan günleri arasında Samandağ Vergi Dairesince gerçekleştirilen Kurumlar Vergisi rekortmenleri  Mükellef ziyareti dün gerçekleşti. İlçemiz Kaymakamı Dr. Cahit Çelik ve Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu İlçemizde  faaliyet gösteren  Hilen Paketleme sahibi iş adamı Mahir Hilenoğlu’na ziyarette bulundular.

Ziyaretleri sırasında Kaymakam Dr. Çelik ve Hacıümmetoğlu: “Vergisini düzenli ödeyen mükellef bizim için önemlidir. Mükellefler vergisini düzenli öderlerse memleket kalkınır” ifadelerinde bulunurken vergisini düzenli ve zamanında ödeyen Mahir Hilenoğlu’na teşekkür ettiler.

Bu ziyarettin kendisini onurlandırdığını dile getiren Hilenoğlu her esnafın ve tüccarın vergisini düzenli ödemesi gerektiğini ifade ederek; “Yaş meyve sebze ithalatı ve ihracatıyla uğraşıyorum. Dış ülkelerle aramız düzelirse daha iyi bir şekilde çalışırız. Hem işimiz canlanır hem de vergilerde bir artış olabilir. Her tüccarın her esnafın vergisini düzenli olarak ödemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu şekilde bu memleket çok başarılı bir yere gelebilir. Bu bizim görevimizdir, bizim borcumuzdur. Ve görevimizi yerine getirmemiz bu anlamda çok önemlidir. Biz düzenli ve zamanında vergi yatırdığımız için bir ara vergi rekortmeni olmuştuk. Vergimizi şimdi olduğu gibi her zaman aynı şekilde yatırmaya devam edeceğiz. Önemli olan vergiyi düzenli ve zamanında ödemektir. Ziyaretiyle bizi onurlandıran Sayın Kaymakamımız Dr. Cahit Çelik ve Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

 

Share
951 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?