VERGİ DAİRESİ’NDEN TEKER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

VERGİ DAİRESİ’NDEN TEKER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bu haber 10 Mart 2017 - 15:22 'de eklendi ve 453 kez görüntülendi.

 

Samandağ Vergi Dairesi, 28. Vergi Haftası kapsamında mükellef ziyaretlerine devam ediyor.

Samandağ Vergi Dairesi  Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu, Müdür Yardımcısı Mehmet Beşir Balbay ve Gelir Uzmanı Yılmaz Eryılmaz’dan oluşan heyet, İlçemizde 40 yıla yakın bir süredir tarım sektöründe halkımıza hizmet sunan Ek-Sula işletme sahibi Kemal Teker’i ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Samandağ Vergi Dairesi Müdürü Hacıümmetoğlu, mükelleflerinin vergisel ödevlerini yerine getirmelerinden dolayı memnuniyet duyduklarını, güçlü bir ekonominin ancak bu şekilde mümkün olabileceğini ifade ederken, ”bütün mükelleflerimizin sizin gibi olmasını temenni ederim. Vergisini zamanında ödeyen bir mükellef olduğunuz için size teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Ek-Sula işletme sahibi Kemal Teker ise gerçekleşen ziyaretten dolayı kendisini ziyaret eden heyete teşekkür ederken, işe başladıkları günden bugüne kadar 40 yıla yakın bir süredir vergilerini, sigortalarını aksatmadan yatırdıklarını, bunun bir vatandaşlık görevi olduğunu ifade etti ve çocuklarını da bu şekilde yetiştirdiğini söyledi.

Haber-foto:Ali Doğru