VERGİ DAİRESİNDEN MÜKELLEF ZİYARETİ « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

VERGİ DAİRESİNDEN MÜKELLEF ZİYARETİ

Bu haber 04 Mart 2017 - 10:27 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

 

Samandağ Vergi Dairesi, 28. Vergi Haftası kapsamında mükellef ziyaretleri gerçekleştirdi.

Samandağ Kaymakamı Dr.Cahit Çelik, Samandağ Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu ve Gelir Uzmanı Yılmaz Eryılmaz’dan oluşan heyet, mükellef ziyaretleri çerçevesinde Samandağ’ın ilk eczacısı Maruf Cilli’yi ziyaret etti.

1974 yılından bu yana ilçemizde eczacılık yapan Cilli, eczacılığın yanı sıra eğitime olan katkısı ile tanınan bir vergi mükellefi olmasından dolayı tekdir ediliyor.

Cilli’yi ziyaret eden heyetin başında bulunan Samandağ Kaymakamı Dr.Cahit Çelik, gerçekleştirdikleri ziyarette Cilli’ye katkılarından dolayı teşekkür ederken; ”sizin gibi insanların olmasını bu memleket için bir kazanım olarak değerlendiriyorum. Keşke herkes sizin gibi zamanında vergisini ödese. Öte yandan eğitime verdiğiniz katkı için buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Umarım herkes sizin gibi olur” ifadelerini kullandı.

Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Hacıümmetoğlu ise; ”28. Vergi Haftası kapsamında vergilerini tam zamanında ödeyen mükelleflerimizi ziyaret ediyoruz, sayın Maruf Cilli’yi eğitime olan katkısından dolayı özellikle ziyaret etmek istedik” ifadelerini kullanırken, Cilli, ”bize de her zaman sizin gibi hizmet aşığı olan yöneticiler nasip olur inşallah” diyerek kendilerini ziyaret eden heyete teşekkür etti.

Haber-foto:Ali doğru