ÜST REKLAM

logo

reklam

“VENÜS” İLÇEMİZDE AÇILDI

İlçemiz yeni bir Cafe & Restaurant daha kazandı.  Nezih ve ferah ortamıyla dikkat çeken Venüs Cafe Restaurant geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği açılışla Atatürk Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi Muhterem Akdağ Plazada hizmete girdi. İlimiz genelinde hizmet veren Lora Hatay Nikah şekerleri organizasyonu ile gerçekleşen açılış sonrası, Derya – Muhterem Akdağ çiftinin mutfağı ilçe halkına hizmet edecek.  

Açılışa, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Samandağ İlçe Sekreteri Özcan Yılmaz, geçmiş Dönem CHP Samandağ İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan, İYİ Parti Samandağ İlçe Başkanı Seyran Miçooğulları, 24. Dönem Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Samandağ Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Nadir Açıkgöz, vatandaşlar ve Derya – Muhterem Akdağ çiftinin yakınları katılım gösterdi.

    

Göz alıcı mekanı, nezih ve refah ortamıyla Venüs Cafe Restaurant ilgi çekti. Gerçekleşen açılışta katılımın yoğun olması Venüs Cafe işletme sahibi Muhterem Akdağ ve eşi Derya Akdağ’ı mutlu etti.

Açılışla ilgili duygu ve düşüncelerini gazetemize aktaran Akdağ çifti; “açılışımızı gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. İlçemize faydalı olmak için çalışacağız. Nezih ve ferah mekanımızda çocuk yetişkin bütün vatandaşlarımız görmek bizi sevindirecektir. Açılışımıza katılan herkese çok teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Mekanın bereketli ve hayırlı olması temennisi ile açılış kurdelesi kesildi.

Haber- Foto: Ali Doğru

Share
1490 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?