VELİLER BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ | Samandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

VELİLER BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

Bu haber 02 Ekim 2017 - 13:43 'de eklendi ve 51 kez görüntülendi.

   
Samandağ Kültür Temel Lisesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı veli – öğrenci – öğretmen tanışma, kaynaşma toplantısı yoğun katılım ile hafta sonunda ilçemizde gerçekleşti. Geleneksel hale gelen buluşmaya Kültür Eğitim Kurumları kurucuları Ali Girişken, Linda Girişken, Samandağ Kültür Temel Lisesi Müdiresi Şekibe Harbelioğlu, Samandağ Kültür Temel Lisesi öğretmenleri ,Öğrenci ve Veliler katıldı.

Okul kapısında tüm velileri karşılayan ve hepsi ile tek tek ilgilenen okul yöneticileri programa katıldıklarından dolayı velilere teşekkür ettiler.İlk olarak çocuklarının eğitim gördükleri sınıflara geçen veliler burada sınıf öğretmenleri ile tanışarak kısa bir toplantı gerçekleştirdiler.


Samandağ Kültür Temel lisesi Samandağ’ın ilk Özel lisesi olduğunu bir kez daha yineleyerek konuşmasına başlayan Kurucu Linda Girişken,Samandağ Kültür Temel Lisesi olarak çok başarılı bir yılı geride bıraktıklarını vurgulayarak bu yıl kadrolarına dahil ettikleri yeni öğretmenleri ile güçlerine güç kattıklarının altını çizdi.Girişken;”2017 LYS yerleştirmede zirveyi kimseye kaptırmayan okulumuzun yine başarılı bir yıl parolası ile start verdiği yeni eğitim öğretim döneminin ilk etkinliği olan veli – öğrenci – öğretmen tanışma, kaynaşma toplantısında hep bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Doğru bir üniversite için doğru bir lisede eğitim almanın önemi büyüktür. İyi bir üniversiteye yerleşmek için donanımlı ve akademik eğitime önem vermek gerekir. Bu bizim vizyonumuzdur. Geçen bir yılda birçok farkındalık yarattık. Eğitim sektörüne yön vermeye devam edeceğiz. Çünkü Kültür ailesi olarak işimizi, gençlerimizi ve ülkemizi çok seviyoruz. 2016-2017 eğitim öğretim yılının hayırlı, uğurlu ve başarılarla dolu olmasını dilerim.”dedi.


Yapılan konuşmaların sonrasında Veliler kendileri için okul bahçesinde özel hazırlanan alana gelerek burada çocukları ve öğretmenleri ile birlikte okul yöneticileri ile buluştular.Kendilerine sunulan ikramlar eşliğinde Verimli sohbetler gerçekleştiren veliler böylesine güzel bir program hazırladıklarından dolayı Samandağ Kültür Temel Lisesi kurucusu Linda Girişken, Samandağ Kültür Temel Lisesi Müdiresi Şekibe Harbelioğluna teşekkür ettiler. Veli – öğrenci – öğretmen tanışma, kaynaşma toplantısı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haber-Foto: Nazlı Hüzmeli

afdah.info

voir films