VEKİL YAYMAN, ‘KİMİ-NEDEN CEZALANDIRIYORSUNUZ?’  « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

VEKİL YAYMAN, ‘KİMİ-NEDEN CEZALANDIRIYORSUNUZ?’ 

Bu haber 26 Ocak 2022 - 10:33 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman İlçemizde hastane yolunun yapılmamasına isyan etti; Hatay Büyükşehir Belediyesini Göreve Davet etti.

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, inşaatı tamamlanan Samandağ Devlet Hastanesi yolunun yapılmamasıyla ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne tepki gösterdi.

140 yataklı hastanenin tamamlandığını fakat ulaşımın olmadığını vurgulayan Yayman, “Hatay Büyükşehir Belediyesi 372 metrelik yolu yapmamakta ısrar ediyor. Burası Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması gereken bir yol ama maalesef belediye yolu yapmadı. EXPO için 1 milyar lira para harcayan büyükşehir yönetimi, Samandağ halkını cezalandırırcasına bu yolu yapmamaktadır. Ben bunu milletimizin takdirine sunuyorum. Büyük şovlarla EXPO’dan bahsedenler bu hastanenin yolunu dahi yapmamaktalar. Peki Samandağ halkı hastasını bu hastaneye helikopterle mi? Uçakla mı getirecek?” dedi.

‘Kimi-Neden cezalandırıyorsunuz?’  diyerek tepkisini sürdüren Vekil Yayman, “Hastaneyi taşıyacağız ancak maalesef yol yapılmadı. Vatandaşlarımızın hastalarını getirecekleri yol yok!

Fakat EXPO İçin harcanan 1 milyar TL var.. 372 metre yolu halkımıza çok mu görüyorsunuz !!” ifadelerine yer verdi.

Haber – Foto:Rizan Sağaltıcı