logo

reklam

VEKİL TOPAL; “HATAY VE KİLİS’TE İNCELEMELERDE BULUNDUK”

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden bir heyet Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı operasyonundan sınır bölgelerimiz Hatay ve Kilis’e gelerek incelemelerde bulundular. Hatay’a gelen CHP’li Milletvekilleri öncelikli olarak Reyhanlı ve Kırıkhan da Şehit ailelerimizi ziyaret ettiler.

İncelemelerden sonra CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal bir açıklamada bulundu. Kilis ve Hatay illerini ziyarette bulunan CHP’li Serkan Topal açıklamasında:  “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekili arkadaşlarım, İl ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte Hatay ve Kilis’te incelemelerde bulunduk. Reyhanlı ve Kırıkhan da Şehit ailelerimizi ziyaret ettik. Reyhanlı’ya ve Kırıkhan’a düşen roketlerde yaşamını yitirenlerin, ailelerine taziye ziyaretinde bulunarak, acılarını paylaştık” dedi.

CHP’li milletvekilleri Reyhanlı’da Suriye’den gelen roketlerin verdiği hasarları incelemek üzere olay yerlerine gitti. Reyhanlı Kaymakamını ziyaret ederek, Zeytin Dalı operasyonu ve düşen bombalar hakkında bölgede ki son durumun bilgilerini aldılar.

Haber Merkezi

 

Share
245 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?