logo

reklam

VEKİL ERTEM’DEN HATAY’A ZİYARET

  

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi Dr. Birol Ertem, hafta sonunu Hatay’da dolu dolu bir programla geçirdi.

Vekil Ertem ilk olarak, Hatay’ın Kumlu ilçesine giderek CHP Kumlu İlçe Örgütünü ziyaret etti. Milletvekili Ertem’i burada CHP Kumlu İlçe Başkanı Ali Çimer ve CHP Kumlu Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Ülke ve Hatay gündemi üzerine yapılan sohbetin ardından Vekil Ertem ve beraberindekiler Kumlu esnafını ve çarşısını ziyaret ederek, Esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldiler ve sorunlarını dinlediler.

Ertem daha sonra Kırıkhan İlçesine bağlı Bahçelievler Mahallesine geldi. Burada mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet etti. Oldukça sıcak ve samimi bir havada geçen sohbetin ardından Vekil Ertem, sırasıyla önce Kırıkhan Can Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ettikten sonra Antakya’ya giderek Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesinde ve son olarak ta İskenderun Gelişim Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek programını sonlandırdı.

 Haber: Ali Doğru

Foto: Haber Merkezi

Share
236 Kez Görüntülendi.
                                                                                                                                                    
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?