VEKİL BİLAL’İN VEFATI YASA BOĞDU « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

VEKİL BİLAL’İN VEFATI YASA BOĞDU

Bu haber 07 Haziran 2022 - 12:51 'de eklendi ve 405 kez görüntülendi.

1983-1987 yılları arasında Hatay Milletvekilli olarak görev yapmış inşaat mühendisi Tevfik Bilal’in vefatı İlçeyi yasa boğdu.

Gerek siyasi hayatında, gerekse sosyal çevresi tarafından mütevazi kişiliği ve dürüstlüğü ile bilinen Tevfik Bilal için, dün saat 11.00’de Kurtderesi Mahallesi’ndeki evinde cenaze töreni düzenlendikten sonra mahalle mezarlığında defin edildi.

Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz başsağlığı mesajında; “1983-1987 yılları arasında İlimizi TBMM’de Milletvekili olarak temsil eden Tevfik Bilal’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrendim.

Hem siyasi hayatı hem de çevresinde dürüstlüğü ve örnek kişiliği ile bilinen Tevfik Bilal’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” Dedi.

Samandağ Ayna Gazetesi yayın ailesi olarak merhum Tevfik Bilal’e Allah’tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Haber- Foto: Aslı Sağaltıcı