“VAZİFEMİZ SAMANDAĞ’A HİZMET” « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

“VAZİFEMİZ SAMANDAĞ’A HİZMET”

Bu haber 24 Mayıs 2022 - 15:46 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde ihale süreci tamamlanan ve yapımına hız kesmeden başlanan 220.000 m2lik parke taşı kaplama işi ilk etap çalışmaları üzerine Samandağ Belediye Başkanı Avukat Refik Eryılmaz, daha güzel bir Samandağ için çalıştıklarını ifade ederek çalışmaların tüm vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz; “Daha güzel, daha yaşanabilir bir Samandağ’ı birlikte inşa ediyoruz. 42 Mahallemizde bozuk olan tek bir yolumuz kalmayacak demiştik. İhale sürecini tamamladığımız ve Çiğdede Mahallesi Sofular Sokak ve Mezarlık çevresi, Cumhuriyet Mahallesi 39. Sokak ve 148. Sokak, Deniz Mahallesi Ali Can Sokak, Yeni Mahalle 21. Sokak’ta ilk etabına başladığımız toplam 220.000 m2’lik parke taşı kaplama işi kapsamındaki çalışmalarımızı ve Çiğdede Mahallesi Gaziler Sokak, Hadim Sokak (Eren Ekmek Fabrikası civarı) ile Yeni Mahalle Ali Terzi Sokak’ta yapımına devam ettiğimiz beton asfalt serim çalışmalarımızı yerinde inceledim.

Vazifemiz Samandağ’a hizmet, Gücümüz millet… Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Ekipler çalışmaların Çiğdede Mahallesi Sofular Sokak ve Mezarlık çevresi, Cumhuriyet Mahallesi 39. Sokak ve 148. Sokak, Deniz Mahallesi Ali Can Sokak, Yeni Mahalle 21. Sokak’ta başladığını ifade ederek Çiğdede Mahallesi Gaziler Sokak, Hadim Sokak (Eren Ekmek Fabrikası civarı) ile Yeni Mahalle Ali Terzi Sokak’ta beton asfalt serim çalışmalarına devam edildiğini belirttiler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı