logo

reklam

VAVEYLA’DAN UNUTULMAZ GENÇLİK FESTİVALİ

    

İlçemizde faaliyetleriyle dikkat çeken ve gençlerin vazgeçemeyeceği isimleri Samandağ ‘ına getiren Vaveyla İn Organizasyon gerçekleştirdiği Samandağ Gençlik Festivalinde İlçemize adını altın harflerle kazıdı.

Yaklaşık 1,5 seneyi aşkın bir süredir ilçemiz halkını farklı müzik grupları, ses sanatçılarıyla bir araya getiren Vaveyla İn Organizasyon önceki akşam Samandağ Gençlik Festivali kapsamında Can Gox ve Mannuş Baba’yı sahnede ağırladı. Palmira Tesisleri ve Agua Park’ta gerçekleşen Samandağ Gençlik Festivali büyük yankı uyandırdı. Saat 16.30’da başlayan festival gece geç saatlere kadar sürdü. Coşkulu geçen gece de yoğun kalabalık konseri daha bir eğlenceli hale getirdi. Düzenlenen Samandağ Gençlik Festival gecesinde öncelikli olarak saat 16.30’da 2 Dj ardından saat 21.00’da Manuş Baba ve son olarak saat: 23.00’de Can Gox sahne aldı. Konser sırasında Manuş Baba Samandağ’ına ikinci gelişi olduğunu ve İlçemizi çok sevdiğini, Samandağ halkının çok sıcakkanlı insanlar olduğunu dile getirdi. Samandağ’ı çok sevdiğini dile getiren Manuş Baba ifadelerinde; Buralara, doğasına ve o güzelim kıymetli insanlarına her defasında daha çok hayran kalıyorum.” Dedi. Can Gox ise Samandağ’la ilgili duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı; “Ne İstanbul, Ne Ankara hiçbir yerde buradaki samimiyeti ve sıcaklığı görmedim. Hatay’ı ve Samandağ’ını ve siz değerli Samandağ halkını çok sevdim.”

Samandağ Gençlik Festivalini düzenleyen Vaveyla İn Organizasyon Kurucusu Ali Ekber Yeşil; Yoğun katılımdan dolayı çok memnunuz. Samandağ ve Samandağ halkı için bu ve bunun gibi konserleri ve etkinlikleri daha sık yapmaya çalışacağız. İlçemiz vatandaşları her şeyin en iyisini hak ediyor çünkü.  Çalışmalarımız aralıksız sürecek. İlçemiz halkının böyle etkinliklere katılabilmesi için elimizden gelini yapacağız. Samandağ’ını en iyi şekilde tanıtmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Ve en iyi şekilde tanıtmaya da devam edeceğiz. Siz değerli Samandağ halkının bize olan güveni ve desteğinizden ötürü çok teşekkür ederim. Bize güvenmeseydiniz bu kadarını yapamazdık. Vaveyla İn Organizasyon Siz değerli halkımızla birlikte büyüyecek”. Dedi.

Konser sonrasında güzel sesleri ve büyüleyen müzikleriyle sahneyi coşturan Manuş Baba ve Can Gox katkıda bulunan herkese, değerli Samandağ halkına ve Vaveyla İn Organizasyon’a teşekkürlerini ilettiler.

Haber:Ümit Sağaltıcı Foto:Nazlı Hüzmeli

 

 

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?