VAVEYLA'DAN, SERTKAYA - Samandağ Ayna HaberSamandağ Ayna Haber

Ahmet Kaya

SON DAKİKA

VAVEYLA’DAN, SERTKAYA

Bu haber 06 Haziran 2017 - 10:18 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

 

1,5 seneyi aşkın bir süredir ilçemiz halkını farklı müzik grupları, ses sanatçılarıyla bir araya getiren Vaveyla İn Organizsayon, Haziran ayını Emre Sertkaya konseri ile taçlandıracak.

Gerçekleştirdiği birçok organizasyonda Vaveyla İn Organizasyon Kurucu ve yöneticisi Ali Ekber Yeşil, İlçemizde ilk konser çalışmasını Emre Sertkaya ile gerçekleştirdiğini belirtirken, Sertkaya’nın ilçede ikinci konserini vereceğini dile getirdi.

Minnet eylemem kulakların pasını silecek…

O Ses Türkiye’de Minnet Eylemem Parçası ile gönülleri fetheden sanatçıyı getirme sebebini açıklayan Vaveyla İn Organizasyon Sahibi Yeşil, “ilçemizde nabız yoklayarak sanatçı tercihi yapıyoruz. İlçemiz halkının rağbet gösterdiği isim Emre Sertkaya olunca bize de saygı duymak düşer. İlçemiz halkının takdiri ne ise biz o yönde rotamızı çizeceğiz. Çalışmalarımız aralıksız sürecek. Vaveyla İn Organizasyon halkla birlikte büyüyecek” dedi.

İlçemizin ilk şiir kaseti, Yeşil’in mi olacak ?…

22 yaşında hayatının baharında belki gökteki yıldız diye tabir edilen ses sanatçıları ile halk arasında köprü olan Vaveyla İn Organizasyon Kurucusu Yeşil, “ben aslında müzik okuyordum. Şuanda müzik adına bazı şeyleri erteledim. İlçemiz halkının daha kaliteli ses ve müziklerle buluşması bana onur ve heyecan veriyor. Gençlerin parlayan gözleri bu alanda boşa çırpınmadığımın bir göstergesi. Eylül ayında şiir albüm çalışmam var. İlçemizde bir ilk olacak bu çalışmanın ilçemiz halkınca takdir edilmesini temenni ediyorum. İlçede müzik adına bir şeyler yapıp ülke çapında Samandağ adını bir de bu alandan duyurma hedefindeyim. İlerleyen zamanlarda gerçekleştireceğimiz çalışmalar hakkında daha ayrıntılı bilgi vereceğim. Şimdilik bu sürpriz olsun” dedi.

Vaveyla İn Organizasyon’dan konsere çağrı…

Konserle ilgili ilçemiz halkına katılım çağrısı yapan Vaveyla İn Organizasyon Kurucusu Yeşil, “O Ses Türkiye’de Minnet Eylemem ile farklı bir ses tonu sergileyerek tüm halkı etkileyen ve Haberin Yok Ölüyorum şarkısıyla birinciliği kazanan Emre Sertkaya 21 Haziran Çarşamba günü saat 20.30 da Samandağ Yeniçarşı Konferans Salonunda sizlerle olacak. Bilet temin yerlerimiz; Bireyşoğlu Süperstore, Cafe İn Pizza, Teras Cafe, Cross Power Spor Salonu ve Mavera Cafedir. Kaçırmayın derim” dedi.

Haber-Ümit Sağaltıcı

Foto- ALİ Doğru

 

 

 

 

afdah.info

voir films