ÜST REKLAM

logo

reklam

‘VAVEYLA’ SAMANDAĞ’INA ADINI KAZIYACAK

İlçemizde faaliyetleriyle dikkat çeken ve gençlerin vazgeçemeyeceği isimleri Samandağ ‘ına getirerek adını unutturmayacak olan Vaveyla İn Organizasyon gerçekleştireceği Samandağ Gençlik Festivaliyle Samandağ’ına adını kazıyacağını belirtti. 1,5 seneyi aşkın bir süredir ilçemiz halkını farklı müzik grupları, ses sanatçılarıyla bir araya getiren Vaveyla İn Organizasyon Samandağ Gençlik Festivali kapsamında 2 Ağustos’ta Can Gox ve Mannuş Baba ile sahneyi süsleyeceğini ifade etti.

Vaveyla İn Organizasyon Kurucu ve yöneticisi Ali Ekber Yeşil, gerçekleşecek konserin 2 Ağustos Çarşamba günü Palmira Tesisleri ve Agua Park’ta gerçekleşeceğini dile getirerek konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Düzenleyeceğimiz Samandağ Gençlik Festival gecesine 2 Dj 16.30, Can Gox  saat: 23.00 ve Manuş Baba saat 21.00’da katılım gösterecektir. Çalışmalarımız siz değerli Samandağ halkı için aralıksız sürecek.  Samandağ halkının böyle etkinliklere katılabilmesi için elimizden gelini yapacağız. Samandağ’ı ve Samandağ halkını tanıtmak için birçok sanatçı getirmeye çalışacağız. ‘Vaveyla İn Organizasyon Siz değerli halkımızla birlikte büyüyecek. Bireyşoğlu Süperstor, Cafe İn Pizza, Teras Cafe, Cross Power, Kale Sur, Joye Life, Gülcan Kuaför( Kırık Tarak), Beirut Cafe (Antakya) bu adreslerden bilet temin edebilirsiniz.”

Haber: Ali Doğru

Share
829 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?