VATANDAŞLAR, MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN ŞİKÂYETÇİ | Samandağ Ayna Haber

SON DAKİKA

VATANDAŞLAR, MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN ŞİKÂYETÇİ

Bu haber 15 Ocak 2019 - 9:39 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Hepimiz biliyor ki müşteri hizmetleri; elektrik’ten, suya, internetten ihtiyacımız olan bütün iletişim merkezlerini aradığımız numaradır. Ancak birçok noktada müşteri hizmetlerine ulaşmak üst mevkide çalışan vatandaşlara ulaşmaktan daha zor oluyor. Konu üzerine İlçemiz vatandaşlarıyla müşteri hizmetleri noktasında yaşadıkları sıkıntıları sorduk.

Sorularımız üzerine aldığımız cevaplar bizi çok ta şaşırtmadı. İlçemiz vatandaşları müşteri hizmetlerini arasalar da işlemlerinin sürekli olarak aksadığını ifade ettiler.

Vatandaşlar konuşmalarında; “İhtiyacımız olan numarayı aradığımız zaman genel olarak isteğimizi yapma konusunda ellerinden geldiğince yardımcı olacaklarını dile getiriyorlar. Ancak bu durumda bir çok kişi yardımcı oluyor en azından yardımcı olmaya çalışıyor. Genel olarak olumsuz durumlarla karşılaşıyoruz. Mesela en çok yaşadığımız sıkıntılar arasında elektrik problemi mevcut. Hepimiz biliyor ki elektriğimiz kesildiğinde uzun süre gelmiyor. Biz de bu konunun çözümü notasında müşteri hizmetlerini arıyoruz onlar yardımcı olmaya çalışarak 1 saat içinde elektriğin geleceğini belirtiyorlar. Ama nerde! Bu durumu sadece elektrikte değil birçok yerde yaşadık. Keşke bu problemleri daha kısa sürede çözüme kavuşturabilseler” ifadelerine yer verdiler.

Haber: Aslı Sağaltıcı – Foto: Haber Merkezi

 

 

afdah.info

voir films