Vatandaş; “Yollarımız, Köstebek Yuvası ” YİNE ÇUKURLU YOLLAR YİNE İSYAN « Samandağ Ayna Haber

Kardeşim 1 tane 5 tane eklesen neyse sitenin anasını sikmeyin bu kadar aç gözlü olmayın 5 tane koy 4 tane koy kaldıran namerttir.

Şişlide Gece Hayatı

SON DAKİKA

Vatandaş; “Yollarımız, Köstebek Yuvası ” YİNE ÇUKURLU YOLLAR YİNE İSYAN

Bu haber 08 Mart 2022 - 17:24 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.

İlçemizde neredeyse her sokak ve caddede sürücülere zorluk yaşatan çukurlar yeter artık dedirtti. İlçemiz vatandaşları neredeyse 1,5 yıldır aynı sorunla boğuştuklarını ancak bu konu üzerine hiçbir çözüm yapılmadığını ifade ederken Samandağ’ın köstebek yuvasından beter bir hal aldığını dile getirdiler.

‘Cadde ve sokak aralarını konuşmayı geçtik, yahu ilçenin tek ana caddesi de mi çukurlu olur’ diyen vatandaşlar, “turizm ilçesi Samandağ’ın anayolları ve ana giriş yolunun bu halde bırakılması çok utanç verici. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Samandağ Koordinatörü Mehmet Ali Kamacı ne işe yarıyorlar. Millete bu yolu ve be ekonomik kaybı neden yaşatıyorsunuz? Amacınız Ne? Kim siziniz siz? Milletin oyu ile millete eza çektirmeye mi geldiniz?” dediler.

Konu üzerine gazetemize konuşan vatandaşlar; “bir buçuk yıldır aynı konu ve hiçbir düzelme yok. Biz konuşmaktan artık utanır hale geldik. Ancak yetkililer bu konuda hala elini taşın altına atmıyor. Büyük bir ilçenin ana yolu delik deşik olur mu? Bu durumun nedenini sorguluyoruz aklımız almıyor. Koca bir ilçeye kesilen bu ceza niye? Bu ilçe Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryımaz’dan mı ibaret. Ona öfkelen, tahakküm kuramadığın için mi bu durumdayız Sayın HBB Başkanı Savaş, Koordine edemeyen Koordinatör Kamacı, bu sıkıntının gerçek sebebi ne? Biz cevap bekliyoruz? Bu kadar ekonomik kayıp neden? Arabalarımızı tamire götürmekten sıkıldık. Nerdeyse 2 haftada bir tamirci yolu tutuyoruz. Hatay Büyükşehir Belediyesinin diğer ilçelerde yaptığı asfalt yolları gördükten sonra Samandağ’ına uygulanan çifte standarttı düşünmemek elde değil?

Yollar bu şekilde mi kalacak bilmiyoruz ancak bu çileyi bize çektirmeye kimsenin hakkı yok. Yetkililere tekrar sesleniyoruz; hak ettiğimiz hizmeti verin!” dediler.

Haber- Foto: Ümit Dadük Sağaltıcı