ÜST REKLAM

logo

reklam
08 Haziran 2017

VATAN PARTİSİ: BETON YIĞINLARI DEĞİL BİR NEFES BIRAKALIM

 

 

 

Vatan Partisi İlçe Saymanı Mehmet Düzel, dün gazetemize konuştu. Eski vergi dairesi yeri ile ilgili değerlendirmede bulunan Düzel, ‘Makul ve yapıcı olalım geleceğe beton yığınları değil bir nefes bırakalım’ dedi.

Vatan Partisi İlçe Saymanı Mehmet Düzel,  konuşmasında ” Nefes almak.

Günümüzde zaman bulamadığımız, bulsak bile yer bulamakta bayağı zorluk çektiğimiz insanlığın gereksinimi olan iki kelime. Ve bu iki kelimenin varlığını dahi yok sayan insanlık.

Samandağ merkezinde yürürken başınızı kaldırıp etrafa baktınız mı hiç? Siz mülk sahibi olarak nefesinizi paraya değiş tokuş etmeye teşebbüs ederken gözleriniz gördü mü? Bir düşünün. Bir şehrin güzelliği yüksek binaların gölgesinde gizlenmez. Belediyenin kendine oluşturmak istediği ranta ortak oluyor ve kendi evladınızın dahil gelecek neslimizin güneşini yok ediyorsunuz. Sizin emeğinizle yatırım olarak evladınızın geleceği için attığınız adımlar şu an geleceğe kara leke olara yazılmak isteniyor.

Herkese faydalı olabilecek bir proje olabilecekken para hırsları için sizleri öne sürerek bu halka nefes almayı bile çok görmekteler. İnsanların gözlerini boyamak içinde sizin rızanız takdirinde her şeyi yapmaya hazır olduklarını söylüyorlar.

Makul ve yapıcı olalım geleceğe beton yığınları değil bir nefes bırakalım”dedi.

 Haber-Foto:Ali Doğru

 

 

 

Share
575 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?